CZ | EN

Koncert Laury Mvuly přesouváme do Roxy. A bude to party!

17/8/2022

Vyslyšeli jsme vaše četná přání, že Laura Mvula si zaslouží bezprostřední kontakt s tančícím publikem. Proto přesouváme koncert této okouzlující zpěvačky do klubu Roxy. Žádné židličky a střídmé poklepávání nohou do rytmu, koncert bude na stání. V Roxy vás tak 16. listopadu čeká ta pravá klubová party inspirovaná synth-popem 80. let osobitě předělaným do hávu pro 21. století.

Nenechte si ujít stylově čistou osmdesátkovou inkarnaci Laury Mvuly. Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou k dispozici v síti GoOut nebo přímo zde na našem webu.

Britská soulová hvězda vystoupila na festivalu Prague Sounds/Struny podzimu poprvé v roce 2019. Koncert, na kterém spolupracovala s velezkušeným aranžérem Troyem Millerem a Filharmonií Brno, patřil k vrcholům tehdejšího ročníku. Její oduševnělý chraplavý hlas, jazzem ovlivněná hra na klavír a charismatický projev zanechaly v mnoha posluchačích touhu po dalším vystoupení.

Letos Laura přijíždí na Prague Sounds s novým repertoárem, v nové hudební podobě a po přestávce způsobené pandemií také s obrovskou chutí do živého vystupování. V polovině listopadu se tak můžeme těšit, až se klubem Roxy rozezní její sofistikované mistrně zaranžované písně plné emocí.

Vstupenky
Vstupenky