CZ | EN

Ghostpoet zrušil koncert

14/9/2022

Vážení příznivci našeho festivalu,

britský umělec Ghostpoet, který měl na festivalu vystoupit 3. 11. 2022, se bohužel z osobních důvodů rozhodl celé své podzimní turné zrušit. Jeho vyjádření k důvodům, které ho k tomuto kroku vedly, přikládáme níže. Vstupné Vám bude vráceno prostřednictvím sítě GoOut.

Jako malou náplast na tuto smutnou zprávu bychom Vám, kteří jste si vstupenku zakoupili, touto cestou rádi nabídli unikátní možnost zakoupit si vstupenky na koncert soulové hvězdy Laury Mvuly v akci 1+1 zdarma. Britská zpěvačka se po třech letech vrací na Prague Sounds s novou image a novým materiálem z ceněného alba Pink Noise, inspirovaného synth-popem 80. let. Její koncert hostí 16. 11. 2022 klub Roxy.

Pokud máte zájem o vstupenky na koncert Laury Mvuly v akci 1+1, kontaktujte nás na e-mail steiner@praguesounds.cz

Váš tým festivalu Prague Sounds

 

Vyjádření Ghostpoeta ke zrušení turné a koncertu na Prague Sounds:

„Letos bohužel nebudu moci vystoupit na festivalu Prague Sounds. Omlouvám se těm, kteří si koupili vstupenky.

Moje poslední album vyšlo v květnu roku 2020 a kvůli celosvětové pandemii se mi turné, které jsem chtěl k propagaci této desky uskutečnit, rozplynulo před očima.

Donutilo mě to se na sebe znovu pořádně podívat, skutečně se zahledět do svého nitra, prozkoumat svou existenci, svou historii, svůj cíl, své umělecké dílo.

Co chci tvořit dál? Co je pro mě z tvůrčího hlediska důležité? Co je to vlastně tvořivost? Jak chci prezentovat své současné já v živém kontextu?

To jsou otázky, které mi neustále kolují v hlavě, ale odpovědi na ně se plně ukážou až časem.

Zatím se soustředím na to, abych se stal lepší verzí sebe sama, řeším, co ode mě bude hudba vyžadovat dál, a vytvářím vizuální umění, které se soustředí na lidi tmavé pleti. Jednou se ale k hraní opět vrátím a pak se budu moc těšit na vystoupení v Praze.“

Ghostpoet

Vstupenky
Vstupenky